Skontaktuj się z nami:
E-mail: dezynfekcja@fortador.com
Telefon: 880 00 11 11

FORTADOR — to rodzinna usługowo-produkcyjna firma z wieloletnim doświadczeniem. Z troski o dobro najbliższych prezentujemy innowacyjny, nieinwazyjny system dezynfekcji oraz ozonowania pomieszczeń w przestrzeni publicznej oraz prywatnej. W celu zapewnienia najlepszych rozwiązań stworzyliśmy innowacyjną technologię czyszczenia parowego i ozonowania, która w połączeniu ze środkami chemicznymi naszej produkcji zapewni całkowitą sterylność.

W skład pakietu wchodzą:

Myjnia parowa myjąco-piorąca i generator parowo dezynfekujący VOLT ELECTRA 12 Bar
Odkurzacz Ghibli sucho mokro
1 Wąż myjący
1 Wąż piorący
Uniform pracowniczy Fortador powered by Lamborghini
Zestaw do prania na stojąco
Pakiet chemii i ręczników z mikrofibry na 6 miesięcy
Szkolenie produktowo-techniczne

%

Stały rabat na chemię i maszyny Fortador

Naklejki na auto Fortador power by Lamborghini
Ozonator

Twój pomysł na biznes

Dezynfekcja parowo- termiczna Ozonowanie

INNOWACYJNA, NIEINWAZYJNA TECHNOLOGIA

Od wielu lat stale współpracujemy z rożnymi firmami m.in obsługujemy flotę pojazdów British American Tobacco, zakłady produkcyjne, firmy takie jak WARTA, PZU, PKO, sieć przedszkoli i żłobków Tequesta oraz wiele innych instytucji. Wieloletnia i owocna współpraca jest dowodem naszej rzetelności oraz wysokiej jakości usług.

Już teraz możesz dołączyć do grona osób zarabiających na dezynfekcji pomieszczeń. Szczególnie w czasach zagrożenia wirusem COVID-19, zapotrzebowanie na tego typu usługi jest duże, dzięki czemu z łatwością można znaleźć klientów oraz zarobić nawet do 1000 zł dziennie!

Jak tego dokonać? Przede wszystkim musisz przejść bezpłatne szkolenie i uzyskać certyfikat oraz mieć do dyspozycji samochód, niezbędny do przewożenia mobilnej myjni parowej, za pomocą której wykonywana jest dezynfekcja i ozonowanie pomieszczeń. Ze względu na kompaktowe wymiary urządzenia, wystarczy samochód osobowy.

Ponieważ jesteśmy producentem maszyn i środków do dezynfekcji, możemy zaproponować atrakcyjne warunki ich zakupu, umożliwiające wejście w biznes przy minimalnych kosztach własnych. Zestaw sprzętu możesz zakupić jednorazowo w cenie 28 000 zł lub zdecydować się na leasing z niską ratą miesięczną na poziomie 575 zł.

Jeżeli szukasz pomysłu na dochodowy biznes i rozważasz przejście na swoje, to dezynfekcja pomieszczeń przy użyciu mobilnej myjni parowej jest dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać poradę i pomoc w uruchomieniu własnego biznesu.

* TYLKO 575 zł miesięcznie brutto – okres finansowania: 60 miesięcy

* możliwość wcześniejszej spłaty bez dodatkowych kosztów

* możliwość zakupu gotówkowego w cenie 28 000 zł netto

* jedyny warunek to posiadanie własnego auta

* Podmiot finansujący: Credit Agricole

* Finansowanie skierowane do klienta detalicznego na zasadzie umowy zlecenia lub o dzieło. Nie musisz mieć własnej firmy (ale oczywiście dopuszczamy taką możliwość).

W razie pytań pozostajemy do państwa dalszej dyspozycji.

INNOWACYJNA, NIEINWAZYJNA TECHNOLOGIANie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.
    Jak wejść do branży dezynfekującej i zakupić profesjonalne maszyny?

    Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie    Build according to norm and specification of