Skontaktuj się z nami:
E-mail: dezynfekcja@fortador.com
Telefon: 880 00 11 11

Dezynfekcja parowa i ozonowanie hoteli doskonale sprawdzi się w oczyszczaniu z bakterii i innych niepożądanych substancji w bardzo wielu miejscach. Dezynfekujemy nie tylko miejsca użyteczności publicznej, jak szkoły czy szpitale. Oferujemy usługi również klientom indywidualnym, jesteśmy w pełni elastyczni i dopasowani do Państwa możliwości oraz potrzeb. 

Oferta idealna dla każdego 

Cechą, która niewątpliwie wyróżnia naszą firmę jest różnorodność oferty i wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Oferujemy usługi z zakresu dezynfekcji parowej dla bardzo dużej liczby podmiotów:

 • szkoły
 • hoteli
 • przedszkola
 • hale
 • samochody osobowe
 • sale operacyjne
 • salony tatuażu
 • i wielu innych

Najważniejszą cechą, która wyróżnia dezynfekcję parową oraz ozonowanie hoteli spośród innych metod jest jej bezpieczeństwo. Chemiczne metody czyszczenia mogą wytwarzać niebezpieczne substancje, szczególnie jeśli dezynfekuje się w ten sposób szkoły oraz przedszkola, gdzie uczęszczają najmłodsi z nas. Poza tym dezynfekcja parowa jest w stanie sobie poradzić w warunkach, w których inne metody nie zdają egzaminu. Jeżeli prowadzą Państwo na przykład własny salon tatuażu i bezpieczeństwo waszych klientów jest dla was najważniejsze to zdecydowanie idealnym rozwiązaniem będzie dla Państwa dezynfekcja parowa, dlatego że para powstaje poprzez podgrzewanie wody, co gwarantuje, że nasza usługa jest w pełni bezpieczna. 

  Poznaj naszą ofertę

  Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie
  Rodzaj firmy:

  Właściciele hoteli często narzekają, że na ścianach ich budynków pojawia się pleśń oraz inne zanieczyszczenia. Jest to niezwykle stresująca sytuacja, gdy trzeba przyjąć nowych gości, a w pokoju pojawia się taki niespodziewany problem. Gwarantujemy Państwu, że również w takiej sytuacji dezynfekcja oraz ozonowanie hoteli okaże się niezawodny, a zanieczyszczenia będą usunięte trwale. Zaufało nam również bardzo wiele podmiotów związanych z użytecznością publiczną oraz hotelarską. W szpitalach nasza wykwalifikowana kadra jest w stanie usunąć nawet najbardziej niebezpieczne dla pacjentów oraz pracowników  zanieczyszczenia. 

  Używamy najlepszego i sprawdzonego sprzętu

  Oprócz tego, że zatrudniamy w pełni profesjonalną, przeszkoloną kadrę, to w naszej pracy niebagatelną rolę odkrywa także odpowiedni sprzęt. Nasze myjnie parowe marki Fortador spełniają wszelkie, niezwykle surowe restrykcje do pracy w obiektach służby zdrowia. Współpracuje z nami wiele placówek opieki zdrowotnej, gdzie bezpieczeństwo pacjentów jest absolutnym priorytetem. Nasze maszyny są stale ulepszane, nieustannie tworzymy nowe modele, które w jeszcze większym stopniu zapewniają gwarancję sukcesu. Jesteśmy  w pełni dostosowani do Państwa potrzeb, dlatego wprowadziliśmy do użytku również sprzęty samoobsługowe. Ostatnie modele zostały wyprodukowane w 2020 roku. 

  Goście hotelowi oczekują, że pokoje, w których się zatrzymają, będą czyste i wolne oraz wszelkiego rodzaju substancji szkodliwych. Właściciele i personel zdają sobie sprawę, jak ważna dla utrzymania odpowiedniego standardu świadczonych usług jest prawidłowa dezynfekcja hoteli. Jakie sposoby usuwania zanieczyszczeń, alergenów i innych  szkodliwych zanieczyszczeń są najodpowiedniejsze do zastosowania w pomieszczeniach hotelowych?

  Dezynfekcja hoteli – jaka metodę wybrać?

  W przypadku pomieszczeń hotelowych, odwiedzanych przez wiele osób, zapewnienie czystego, świeżego powietrza, wolnego od zanieczyszczeń i alergenów ma znaczenie priorytetowe. Prawidłowo przeprowadzona dezynfekcja hoteli pozwoli pozbyć się nie tylko widocznych zanieczyszczeń, ale również nalotów pleśni i zarodników grzybów pleśniowych, roztoczy kurzu i innych alergenów. Najbezpieczniejszym sposobem na uzyskanie zamierzonego efektu będzie zastosowanie dezynfekcji parowej, w której czynnikiem aktywnym jest po prostu para wodna, powstała przez podgrzanie do odpowiedniej temperatury czystej wody. Metoda taka nie wymaga stosowania żadnych silnych środków chemicznych, których pozostałości mogłyby stanowić zagrożenie dla alergików.

  Ozonowanie hoteli – na czym polega jego skuteczność?

  Ozonowanie hoteli jest sposobem na czyste, świeże powietrze w pomieszczeniach hotelowych, wolne od pyłów, alergenów, zarodników pleśni, roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów. Ozonowanie, czyli dezynfekcja pomieszczeń dzięki zastosowaniu aktywnej formy tlenu – ozonu – pozostawia przyjemną świeżość, bez śladu detergentów. Dzięki ozonowaniu nieprzyjemne zapachy zostają na trwałe usunięte, a nie jedynie zamaskowane.  Ozon zabija również wiele szkodliwych mikroorganizmów, co jest obecnie szczególnie ważne. Roztocza kurzu w materacach, zarodniki grzybów pleśniowych w łazienkach, naniesione na powierzchnie mebli bakterie i wirusy zginą. Z podobną łatwością usunięty zostać może zapach dymu papierosowego czy opary z hotelowej kuchni.

   Dzięki dezynfekcji i ozonowaniu hotele będą bezpieczne i gotowe na przyjęcie gości.

  Skontaktuj się z nami

  Jeżeli chcą Państwo skorzystać z naszych usług to skontaktujcie się z nami. Z pewnością zastosujemy sprzęt, który będzie świetnie dostosowany do miejsca, gdzie będziemy wykonywać naszą pracę. Wiemy, że najistotniejszą kwestią jest cena usługi, dlatego nasza oferta jest atrakcyjna finansowo i dostosowana do Państwa możliwości. 

  INNOWACYJNA, NIEINWAZYJNA TECHNOLOGIA  Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.
   Poznaj naszą ofertę

   Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie
   Rodzaj firmy:

   Build according to norm and specification of