Skontaktuj się z nami:
E-mail: dezynfekcja@fortador.com
Telefon: 880 00 11 11

Przewaga dezynfekcji parowej nad innymi rodzajami dezynfekcji

Czyszczenie parą znane jest od wielu lat i wciąż zyskuje na popularności. Liczne zalety dezynfekcji parowej niezaprzeczalnie stawią ją na pierwszym miejscu w rankingu wszelkich rodzajów dezynfekcji. Wysoka temperatura, mała wilgotność, niskie ciśnienie i ograniczone użycie środków chemicznych sprawiają, że coraz więcej ludzi i firm wybiera ten rodzaj walki z brudem. Badania, które zostały przeprowadzone w ostatnich latach dowodzą, że jest to najlepsze rozwiązanie, ze względu na to, że sucha para usuwa elementy, które są odporne na powszechne czyszczenie chemiczne. Usuwa ona takie elementy jak bakterie, wirusy, pleśnie, grzyby, drożdże i pluskwy, a dodatkowo możemy pozbyć się w ten sposób kurzu, pyłków, zarodników, roztoczy i alergenów.

Zalety dezynfekcji parowej

Czyszczenie parą jest niezwykle ekologiczne i przyjazne dla ludzi i środowiska. Dzięki temu, że podczas dezynfekcji nie wydzielają się szkodliwe substancje nie powstają również niebezpieczne ścieki chemiczne.

Jeśli chcemy mieć pewność, że na czyszczonej i dezynfekowanej powierzchni nie pozostanie żaden brud, powinniśmy wybrać myjnię marki Fortador. Technologie tam wykorzystywane zapewnią skuteczność całego zabiegu. Para, która wydobywa się pod ciśnieniem 16 barów wdziera się w brud i skutecznie go usuwa, a temperatura 120 stopni Celsjusza eliminuje wszelkie drobnoustroje i grzyby.

  Poznaj naszą ofertę

  Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie
  Rodzaj firmy:

  Cały zabieg może być wykorzystywany w różnych środowiskach i przy różnych powierzchniach. Dzięki temperaturze do 120 stopni i wilgotności poniżej 5% nie uszkodzi silników, maszyn elektrycznych oraz układów pod napięciem. Ponad to dokładnie odtłuści i zdezynfekuje powierzchnię nie zagrażając naszemu zdrowiu i nie robiąc zniszczeń.

  Maszyny Fartador emitują parę, która ma dodatkowo właściwości neutralizujące zapachy, dzięki czemu zwiększa się komfort wykonywanej pracy w tak zdezynfekowanych pomieszczeniach.

  Dzięki maszynom tej marki możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. Maszyny redukują zużycie wody nawet o 90% w porównaniu ze zwykłą metodą wodną, dzięki czemu nie płacimy majątku za jej zużycie. Czas zaoszczędzimy nie musząc wyłączać maszyn i linii produkcyjnych oraz nie musząc zabezpieczać powierzchni przed zalaniem. 

  Dzięki minimalizacji odpadów nie trzeba ubiegać się o dodatkowe pozwolenia i certyfikaty z urzędu gminy. Technologia parowa eliminuje emisję ścieków chemicznych, a co za tym idzie, nie musimy pokrywać kosztów, które byłyby przeznaczone na chemię w przypadku innych metod dezynfekcji.

  Uniwersalność metody dezynfekcji parowej sprawia, że możemy ją wykorzystywać gdziekolwiek chcemy. Stosuje się ją w przypadku małych i dużych pomieszczeń, od luków bagażowych, małych sklepów i samochodów, po hotele, szkoły i szpitale.

  Zatem jak widzisz, spośród metod fizycznych, chemicznych i termiczno-chemicznych, sposób dezynfekcji parowej, którą wykorzystuje firma Fartador jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem i gwarancją wysokiej jakości wykonywanych usług.

  W obliczu korona wirusa 2019-nCoV warto rozważyć ofertę sprawdzonego przez lata, w 100% skutecznego, sposobu czyszczenia i dezynfekcji i dzięki temu nie martwić się niedoczyszczonymi powierzchniami.

  INNOWACYJNA, NIEINWAZYJNA TECHNOLOGIA  Nie zwlekaj, skontaktuj się już dziś.
   Poznaj naszą ofertę

   Zostaw swój numer, a zadzwonimy do Ciebie
   Rodzaj firmy:

   Build according to norm and specification of